Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Prea multa magie.

In jos 
AutorMesaj
Sanara
Anul I
Sanara


Numarul mesajelor : 60
Varsta : 38
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 25/01/2009

Prea multa magie. Empty
MesajSubiect: Prea multa magie.   Prea multa magie. Icon_minitimeMier Feb 04, 2009 6:29 pm

Era intr-o dimineata insorita in Regatul Zanelor. Ma trezesc, ma ridic din pat si ma uit in oglinda. Imi ating umerii cu degetele si ma gandesc la o rochie frumoasa, cu mai multe culori si modele de flori in partea de sus si diverse desene in partea de jos. (doar modelul rochiei este gandul personajului meu: http://www.biensavvy.ro/PozeCollectii/Moon%20Collection/rochie_de_seara_moon4_a.jpg) in secunda urmatoare eram imbracata in rochia la care ma gandisem. Cu inca o vraja simpla, doar rostita in gand, si cu degetul magic indreptat spre mine, ma machiasem intr-o secunda. Apoi ma indrept spre Camera magica. Eram singura. Ca de obicei mereu eram prima care intra in Camera Magica. Ma asez pe fotoliu si ma gandesc la o farfurie cu clatite umplute cu branza dulce, smantana si crema de ciocolata, la o farfurie cu prajituri Tiramisu, un pachet de biscuiti cu unt si ciocolata, o farfurie cu gogosele frantuzesti cu miere si scortisoara si o cana de ceai cu aroma de fructe de padure. In cateva secunde acestea se materializa pe masa din dreptul fotoliului meu. ma pun sa manac asteptand sa intre in camera si celelalte zane.
Sus In jos
 
Prea multa magie.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Regatul Zanelor :: Camera Magica-
Mergi direct la: