Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hi everyone :)

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Michiyo Saruwatari
Anul I
Michiyo Saruwatari


Numarul mesajelor : 36
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 13/04/2008

Hi everyone :) Empty
MesajSubiect: Hi everyone :)   Hi everyone :) Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 3:34 pm

Buna tuturor Smile !Eu ma numesc Andreea si am 10 ani (in iunie fac 11) .Sunt o fire sensibila,dar si foarte dinamica.Imi place sa ascult muzica sa citesc carti SF si fantasy,sa ma joc pe afara.Imi plac animalele,florile,televizorul,ciocolata,chipsurile chio extra,Witch,H2o si multe,multe alte chestii.Urasc paianjenii,sangele,horrorurile si meduzele.Sper sa ma distrez pe site si sa ne imprietenim flower
Sus In jos
http://www.new-celebrites-x.piczo.com
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Hi everyone :) Empty
MesajSubiect: Re: Hi everyone :)   Hi everyone :) Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 4:44 pm

Stiu k e cam tarziu, dar vad ca nu tzi'am urat deloc Boon Venit pe forum Embarassed Ei bine, o fac acum Very Happy
Deja te'ai apukat sa postezi, si ink mult si bine, dar itzi urez Happy Posting in continuare Smile
Sus In jos
Helly
Admin
Helly


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 32
Regat : Raegatul Demonilor
Data de inscriere : 13/04/2008

Hi everyone :) Empty
MesajSubiect: Re: Hi everyone :)   Hi everyone :) Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 7:24 pm

welcome & nice to meet you! cheers
Sus In jos
http://www.harry-potter.topic-board.com
Continut sponsorizat





Hi everyone :) Empty
MesajSubiect: Re: Hi everyone :)   Hi everyone :) Icon_minitime

Sus In jos
 
Hi everyone :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Useri :: Membrii-
Mergi direct la: