Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Ce parere aveti despre userul de mai sus

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Helly
Admin
Helly


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 32
Regat : Raegatul Demonilor
Data de inscriere : 13/04/2008

Ce parere aveti despre userul de mai sus Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti despre userul de mai sus   Ce parere aveti despre userul de mai sus Icon_minitimeJoi Apr 24, 2008 10:30 am

Nu trebuie sa dati nota sau ceva de genul.Este nevoie doar de 2-3 randuri cu parerea despre membrul de deasupra ta.Adica ce-ti sugereaza el prin posturile lui sau ce-ti place la personalitatea acestuia.

Eu n-am pe nimeni de-asupra asa ca va astept pe voi Smile
Sus In jos
http://www.harry-potter.topic-board.com
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Ce parere aveti despre userul de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre userul de mai sus   Ce parere aveti despre userul de mai sus Icon_minitimeJoi Apr 24, 2008 12:58 pm

Hai k imi calc pe promisiune [aceea de a nu mai posta la jocuri] sh scriu aici XD doar un post, jur! Trebuie sa spun sh eo ceva de Helly Very Happy

Pey.. Hahelina mea :*:* merci muult [pentru a o mie sh una oara XD] pentru k ma ajutzi cu forumul! Pey, de treaba, dragutza, faky niste glume absolut mortale. Btw. Punkisto Razz:P
Ce sa mai zic scratch pey Hristos o murit Crying or Very sad waaa Sad(( da` lasa k ishi revine el, ii zareshti mai intai un picior sh apoi giurgiurile alea, cearshafurile, ma rog, sh apoi vezi k e uita :-w la u.. pey nha, descriam scena din Biblie in kre Invie. Apoi te cari si vine Magdalena. Lalala. Nu imi aduc prea bine aminte.
Sus In jos
Helly
Admin
Helly


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 32
Regat : Raegatul Demonilor
Data de inscriere : 13/04/2008

Ce parere aveti despre userul de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre userul de mai sus   Ce parere aveti despre userul de mai sus Icon_minitimeJoi Apr 24, 2008 2:34 pm

Pai cred ca la topicul asta putem sa postam.Ca nu facem posturi tocmai degeaba.Adica facem posturi cu parerea noastra cu privire la diferiti membrii.

Pai hahalina junior...E super funny,face niste versuri mortale...imi place cand pune semnul asta cand rade =] ,imi plac momentele ei de duca cand scrie numai prostii pe care nu le intelege nimeni(nici macar ea),imi place cand vorbesc cu ea pe mess sau cand lucram la forum impreuna...ce-mi mai place...ca ma inteleg bine cu ea..ne cunoastem de ceva timp...siii..si cam atat...ie super de treaba si hahalina senior o iubeste pe hahalina junior...
Sus In jos
http://www.harry-potter.topic-board.com
Continut sponsorizat





Ce parere aveti despre userul de mai sus Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti despre userul de mai sus   Ce parere aveti despre userul de mai sus Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce parere aveti despre userul de mai sus
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Useri :: Joculete-
Mergi direct la: