Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Salut

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Alysha Tonks
Anul I
Alysha Tonks


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 28
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 27/04/2008

Salut Empty
MesajSubiect: Salut   Salut Icon_minitimeDum Apr 27, 2008 7:34 pm

pai...ce sa zic despre mine...unii ma cunosc...eh...oky..va spun ceva
Ma numesc Bumbuc Oana,sunt din Viseu de Sus judetul Maramures,nu stiu ce am cu punctele de suspensie dar nu ma despart prea usoar de ele...asta sa stiti
Pai...la scoala nimeni nu ma cunoste sub numele de Oana...ci sub poreclele de Curcubeu Intunecat si Pasarea Dreptatii...
Ma rog...nu stiu de ce imi spun asa...eh ce mint...normal ca stiu
Curcubeu Intunecat:Curcubeu nu stiu de ce..dar intunecat fiindca ma imbrac mai mult in negru si in culori inchise
Pasarea Dreptatii:Pasare...oare de ce mi se spune pasare?...asta nu stiu...dar Dreptate mi se spune fiindca am facut dreptate la scoala...adica doua se certatau de se luau de cap...si chiar s-au luat si io le-em despartit..si prietene mea Monica mia zis Pasarea Dreptatii...si a auzit unu...si ala ia spus la altu si tot asa
Asa sunt poreclele mele...cum spuneam...la scoala nu exista Oana...numai poreclele mele...
Pe aici imi puteti spune oricum...si Alysha si Oana si Pasarea Dreptatii si Curcubeu Intunecat...si oricum
Eh...mai vreti ceva despre mine?....
ZAT....nu va spun...sau...ma rog...daca vreti ceva despre mine id meu e onitzza_love_ever
Adyos
Sus In jos
Helly
Admin
Helly


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 32
Regat : Raegatul Demonilor
Data de inscriere : 13/04/2008

Salut Empty
MesajSubiect: Re: Salut   Salut Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 8:39 am

Bine ai venit si sper ca te vei distra in comunitatea noastra:)
Sus In jos
http://www.harry-potter.topic-board.com
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Salut Empty
MesajSubiect: Re: Salut   Salut Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 2:29 pm

Bun venit! Very Happy
Te'ash putea ruga ceva? Atunci cand scrii dialogurile, incepe si tu cu litera mare.. iese foarte urat in pagina.. Nu de'alta, dar stim cu toti ca atunci cand incepi o noua idee sau pui linie de dialog [dar eu de exemplu m'am obisnuit cu ghilimele (" ") cand vorbesc personajele si cu apostrof (' ') cand zic ce gandesc ele] se scrie litera initziala mare.
Sus In jos
Alysha Tonks
Anul I
Alysha Tonks


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 28
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 27/04/2008

Salut Empty
MesajSubiect: Re: Salut   Salut Icon_minitimeLun Apr 28, 2008 4:29 pm

oky...m-am putut obisnui sa scriu dupa punct cu litera mare...asa ca o sa incerc sa scriu si acuma cu litera mare la dialog...scuze...trebuia sa imi zici inainte...nu era nimic....oricum...multumesc ca m-ai spus...asa o sa ma pot dezvata de obiceiurile mele tampesti:D
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut Empty
MesajSubiect: Re: Salut   Salut Icon_minitime

Sus In jos
 
Salut
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Salut!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Useri :: Membrii-
Mergi direct la: