Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Anybody`s Home??

In jos 
5 participan?i
AutorMesaj
Venus
Anul I
Venus


Numarul mesajelor : 35
Regat : Regatul Zeilor
Data de inscriere : 26/03/2008

Anybody`s Home?? Empty
MesajSubiect: Anybody`s Home??   Anybody`s Home?? Icon_minitimeMar Mai 13, 2008 5:46 pm

Hello?? Mai e cineva pe forum??

Eu intru zilnic, dar avd ca nue nimic nou si plec... dc nu mai intra nimeni pe aici???
Sus In jos
Alysha Tonks
Anul I
Alysha Tonks


Numarul mesajelor : 8
Varsta : 28
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 27/04/2008

Anybody`s Home?? Empty
MesajSubiect: Re: Anybody`s Home??   Anybody`s Home?? Icon_minitimeJoi Mai 15, 2008 3:32 pm

eu intru...dar nu vad nici o postare...SadSadSadSadSadSadSad
Sus In jos
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Anybody`s Home?? Empty
MesajSubiect: Re: Anybody`s Home??   Anybody`s Home?? Icon_minitimeDum Mai 25, 2008 10:57 pm

Imi cer scuze, forumul a luat o mica pauza ca sa zic asa, eu neputand sa mai intru cam 2-3 saptamani..
Dar numai adminii trebuie sa posteze? Daca nu sunt mesaje noi, cel mai bine e sa te apuci si tu sa postezi pe cateva threanduri [ajunge si unul..dar macar sa existe si ala], ca sa "incurajezi" postatul altor mesaje. Deschizi threanduri, propui diverse subiecte interesante, hai ca nu dureaza mult! Atingi si un numar mare de posturi, care inseamna puncte si iar puuuncte. Si bani si iar baaani.
Imi cer inca o data scuze, ma apuc imediat sa postez pe unde pot.
Sus In jos
Helly
Admin
Helly


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 32
Regat : Raegatul Demonilor
Data de inscriere : 13/04/2008

Anybody`s Home?? Empty
MesajSubiect: Re: Anybody`s Home??   Anybody`s Home?? Icon_minitimeVin Mai 30, 2008 12:53 pm

Nici eu n-am mai putut sa intru in ultimul timp...
O parte din cauza scolii..Adica teze,teste,ascultari...
Eu sunt si cu partea cu trecutul clasei pe cap...
Ca trebuie sa trec de cele 10 clase obligatorii...
Ma rog,intelegeti voi...
Dar cand profii o sa ma lase mai moale o sa ma apuc din nou de treaba...
Sus In jos
http://www.harry-potter.topic-board.com
Michiyo Saruwatari
Anul I
Michiyo Saruwatari


Numarul mesajelor : 36
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 13/04/2008

Anybody`s Home?? Empty
MesajSubiect: Re: Anybody`s Home??   Anybody`s Home?? Icon_minitimeMier Iun 04, 2008 12:14 pm

Eu intr-o vreme eram cam plictisita de acest forum,dar acum mam intors si vreau sa devin o membra activa Smile .Am avut in aceste ultime saptamani si eu multe teste si alte chestii....
Sus In jos
http://www.new-celebrites-x.piczo.com
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Anybody`s Home?? Empty
MesajSubiect: Re: Anybody`s Home??   Anybody`s Home?? Icon_minitimeLun Iun 16, 2008 3:28 pm

Gata... am terminat-o cu examenele la propriu. Luai si examenul de admitere in clasa a cincea. Yeee cheers
Nu merge calculatorul meu, s-a dus placa de baza sau asa ceva, dar am laptopul mamei pe care nu puteam scrie la inceput. Daca va intereseaza, dau o mica explicatie mai incolo.
So, de acum, doua saptamani fara matematica, adica fara sa ma bata mama la cap sa invat cu un an in avans [adik la anul sa stiu deja materie de clasa a sasea]! => calculatooor cheers prea frumos ca sa fie adevarat Shocked
S'a terminat cu lancezeala pe acest forum! Trebuie sa vorbesc cu Helly, sa redevenim active. Deasemenea e important ca si membrii sa ne sprijine.

Calculatorul casei, batran de vreo 10 ani, are butoanele iesite in evidenta [logik]. Nu prea pot apasa pe doua butoane simultan, decat intentionat, punand mai multe degete, toata palma, pumnul etc. La laptop, butoanele sunt cam la acelasi nivel, adica aproape plate. Daca nimeresc mai multe butoane cand tastez in mod obisnuit, adica rapid, nush cum sa zic, mi se schimba locul de unde scriu in propozitie. Iar pana imi dau seama, scriu o gramada! Trebuie sa sterg, apoi sa reiau. E asa de enervant! Nu cred ca motivul e altul, am observat ca asta mi se intampla cand nu apas doar pe butonul cu litera/cifra/semnul de care am nevoie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Anybody`s Home?? Empty
MesajSubiect: Re: Anybody`s Home??   Anybody`s Home?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Anybody`s Home??
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Welcome! :: Biroul adminilor-
Mergi direct la: