Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Swim... like a Swan.

In jos 
AutorMesaj
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Swim... like a Swan. Empty
MesajSubiect: Swim... like a Swan.   Swim... like a Swan. Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 9:07 pm

Ooc: Doar eu si Anna Pwcaita:->

Incet incet, seara se lasa peste lac, iar luna prindea contur pe cerul colorat intr'o nuanta de albastru. Ginny si Anna erau pe malul apei, admirand lebedele. Era minunat sa stea acolo, cu briza usoara jucandu'se prin parul lor - era o senzatie de libertate, in care uitau de tot ceea ce le inconjura. Soarele apunea, iar panglici colorate, de lumina, invaluiau cerul.
Era sfarsitul unei zile. Oricate amintiri frumoase ti'ar darui o zi, intotdeauna aceasta se stinge. In clipa amurgului.
Lebedele inotau; erau ca niste pete argintii pe lacul de un gri intunecat. Parca le chemau pe Ginny si Anna sa le urmeze...
"Anna..." remarca Ginny, pe un ton solemn si speriat, totodata. "Cred ca mi'am uitat ciorapii la curatatorie. Si nu stiu unde e mobilul sa sun..."
"Taci fta... uite ce fac lebedele alea doua de colo... priveste si invata cum se fac puradeii printre lebede:->" zise Anna, inteleapta.
Sus In jos
 
Swim... like a Swan.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Regatul Zanelor :: Lacul Lebedelor-
Mergi direct la: