Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Anna Pwcaita

In jos 
AutorMesaj
Anna Pwcaita
Anul I
Anna Pwcaita


Numarul mesajelor : 5
Regat : Regatul Elfilor
Data de inscriere : 01/02/2009

Anna Pwcaita Empty
MesajSubiect: Anna Pwcaita   Anna Pwcaita Icon_minitimeDum Feb 01, 2009 10:06 pm

Nume: Pwcaita
Porecla: Anna
Familie: mama : Mary Pwcaita si tatal : David Pwcaita
Regat: Regatul Elfilor
Trasaturi morale: inteligenta,glumeata,darnica,sensibila,greu influentabila,prietenoasa,sociala.
Trasaturi fizice: Cu frunze in cap [nu din cauza vreunei furtuni]..cu parul lung si misterios..b-)..
Poza Anna Pwcaita Woodelfbyautumnsgoddessyy4
Semn din nastere:
Cum a devenit elf, zana, vrajitor etc.:
Mama mea..a fost mama naturii=)) si a fost si elfa..tatal meu a fost zeul tuturor plantelor dar
mama era zeita pe o anumita regiune de padurime iar tata la fel.S-au intalnit la un congres
si de atunci au ramas prieteni foarte buni.Tatal meu nu era Elf,dar cu toate acestea dupa
ce s-a casatorit cu mama eu am iesit un copil bun,sufletist...si am mostenit
sa fiu Elfa din partea mamei...in schimb de la aman2 parinti ai mei..am mostenit
darul de a fi o zeita pa padurilor,de a ocroti tot ce inseamna plante,tot ce inseamna
natura.Tatal meu nu prea voia sa fiu Elfa ca mama..iar dupa ce m-am nascut si
identitatea mea a iesit la iveala tata s-a despartit de noi,plecand in lume.
Nu prea ii placeau Elfii..dar s-a indragostit nebuneste de mama.Nu se gandea ca
la nasterea mea va avea o asemenea surpriza..insa s-a inselat..
Eu eram Elfa si nimic nu putea schimba asta...de atunci am ramas singura cu mama..
Si cu toate acestea eu sunt mandra ca sunt Elfa,sunt mandra ca am luat viata din 2
oameni pe care ii respect si pe care ii iubesc.Sunt fericita ca detin puterea naturii,fericita ca
am mostenit ceva de bine.Cat despre tata,nu mai stiu nimic de el..
probabil s-a reintors pe plaiurile unde,odata ocrotea natura.Nu l-am mai vazut si nici nu cred
ca il voi mai vedea vreodata..
Sus In jos
 
Anna Pwcaita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Anna Pwcaita a venit pe un cal calare!:X

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Useri :: Rang-
Mergi direct la: