Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Un mic accident

In jos 
AutorMesaj
Sanara
Anul I
Sanara


Numarul mesajelor : 60
Varsta : 38
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 25/01/2009

Un mic accident Empty
MesajSubiect: Un mic accident   Un mic accident Icon_minitimeVin Feb 06, 2009 1:31 am

Era o dimineata de primavara in regatul zanelor. Eu ma aflam in dormitorul meu si dormisem pana mai spre pranz, deoarece aveam in acea zi doar 2 cursuri de potiuni unul dupa altul si o ora de ierbologie, care se faceau spre seara. Ma scol, ma imbrac intr-o rochie albastra scurta, care imi ajunge pana la genunchi si infulec repede unul din cele 2 sendvichuri prgatite cu o seara in urma. Pesemne eram cam somnoroasa deoarece incurcasem sandwichurile intre ele. Unul continea tema la potiuni. Si chiar pe el il mancaem. Tema era sa preparam un sandwich care sa contina 2 potiuni la libera alegere, si la clasa urma sa vedem cum actioneaza 2 potiuni simultan. Eu alesesem sa pun polipotiune si potiunea micsorarii. Mi-am dat seama un pic mai tarziu. Acum eram blonda si aveam doar 65 cm iar rochia imi era mai larga si picioarele nu mi se mai vedeau sub rochie. Stateam ridicata in picioare, pe pat si ma uitam in oglinda. https://2img.net/h/i135.photobucket.com/albums/q137/alethia_spitz/vestimentatie-imbracaminte-Rochie20.jpg Ma intrebam daca doar atat ma micsorasem sau urma sa ma mai micsorez. Si totodata ma intrebam cat dureaza efectul potiunii micsorarii si daca e nevoie de antidot. Asta ne spusese la scoala in urma cu ceva timp insa eu uitasem. Constat ca am uitat din cauza oboselii si cata potiunea micsorarii am pus pe sandwich.
Tocmai in acea clipa pe usa intra...
Sus In jos
 
Un mic accident
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Regatul Zanelor :: Dormitoarele Zanelor-
Mergi direct la: