Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 bein'Crazy needs Talent

In jos 
AutorMesaj
Sylvie Cecil
Anul I
Sylvie Cecil


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Regat : Regatul Vrajitorilor
Data de inscriere : 17/03/2008

bein'Crazy needs Talent Empty
MesajSubiect: bein'Crazy needs Talent   bein'Crazy needs Talent Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 12:18 am

Nume: Sylvie Cecil
Porecla:-
Familie:-
Regat:Vrajitorilor
Trasaturi morale:Este buna la suflet insa face lucruri rele datorita puterilor ei de demon
Trasaturi fizice:Inalta, ochi negri, par saten si lung
Poza [luata de pe net, cu elfi, zane, vrajitori etc]:bein'Crazy needs Talent Witch
Semn din nastere:Semnul mortii pe mana dreapta
Cum a devenit elf, zana, vrajitor etc. [personaj din Regatul ales - minim 15 randuri]:Pey s-a nascut acum 16 ani in regatul Zanelor insa de cand a capatat puteri demonice cei din regatul Zanelor au alungat-o si intalnidnu-se cu o batrana care o condunce pana la potile marelui regat al vrajitoarelor.Intra sfioasa iar o data intrata hainele sale frumos colorate se transformara in haine negre iar parul sau roz s transformara in saten deschis si o data cu el toata infatisare ei mai putin semnul mortii de pe mana.Intra si se intalni cu un vrajitor care o cunduse pana la palat ptr a se inregistra in randul vrajitoarelor, imparatul vazand-o spune:
-Dci esti noua, da?
-DA
-Si de unde ziceai k esti?
-Am fost in regatul zanelor insa m-au alungat ptr k am puteri demonice si incepu sa planga
-Atunci esti bine venita, si cati ani ziceai k ai?
Pe atunci avea doar 10 ani aja k a zis:
-Doar 10 domnule
-Aha am inteles, ce nume de familie ai , iar regele deschise un mare registru
-Pinkis Mary
-Aoleo de acum te va chema Sylvie Cecil, dar sti cv, u ai o ruda in acest regat o femeie venit acum moolti ani
-O cheama cumva Enme si e batrana
-Exact, este bunica ta?
-Cu siguranta
-Atunci eu o sa-ti dau adresa si te poti stabili la ea, insa dak nu te primeste iti vom da si tie o casa
Insa bunik ei a primit-o s aja a inceput viatza tinerei .....................................
Sus In jos
 
bein'Crazy needs Talent
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Useri :: Rang-
Mergi direct la: