Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Harry Potter

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Harry Potter Empty
MesajSubiect: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 6:03 pm

Whooow :X HP - cartea favorita a tuturor [aproape].
pey.. sa incepem asha:
Personajul meu preferat e Ginny [:X:X just luv her!], iar primele 5 volume [atataea erau pe atunci] le'am citit in vacanta dintre clasa intai cu a doua.
Deja citisem HP7 in engleza, dinainte sa apara... dar cum nu ma pricep chiar atat de bine la engleza, miam cumparat cartea si in romana.
Scene preferate: aphy, toate kissurile dintre Harry & Ginny, of course :X a, si sarutul dintre Ron si Hermione. Magnific!
Aaa, sa nu uitam de asta: cartea mea preferata HP - poate 2, cand se deschide Cameera Secretelor [The chamber of secrets, bine? Wink suna foarte sinistru / frumos pe engleza :X], dar si 7 e dragutz... dinte toate, cel mai putzin mia placut 6 Neutral fara pic de actiune... doar k atunci apar Horcruxurile si Harry & Ginny se saruta pentru prima data, dar in rest.. Neutral
Sus In jos
Helly
Admin
Helly


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 33
Regat : Raegatul Demonilor
Data de inscriere : 13/04/2008

Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitimeLun Apr 14, 2008 10:57 am

Imi este greu sa aleg care carte mi-a placut mai mult;Wink...Toate au ceva care le fac speciale.Conteaza mai mult felul cum este scris.
Personajul meu preferat.Cred ca stiti ca este Voldy:-"...I know i know...he is sooo evil:X:X:X.Dar si celelalte personaje negative sunt pe placul meu.
Scena preferata a fost probabil cea din cartea a4a cand Voldy si-a recapatat corpul.Am citit faza aia de mii de ori.
Sus In jos
http://www.harry-potter.topic-board.com
Sanara
Anul I
Sanara


Numarul mesajelor : 60
Varsta : 38
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 25/01/2009

Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitimeSam Feb 07, 2009 10:04 pm

Am citit deocamdata doar primele 2 volume. Personajele mele preferate sunt Hermione si Ginny.

Acum la sfarsitul volumului 2 Harry s-a intors in lumea incuiatilor. Abia astept sa citesc 3. Si cel mai bine ar fi ca Harry sa stea la familia Weasley. Familia Dursley este cea mai ingrozitoare. Cred ca nimanui nu i0ar placea sa aiba de a face cu cineva ca ei. Insa din pacate si in viata reala se gasesc asemenea specimene dupa cum vedem la stirile de la 5 sau cititm prin ziare. Dar sa nu intrasm prea mult in off-topic.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Harry Potter Empty
MesajSubiect: Re: Harry Potter   Harry Potter Icon_minitime

Sus In jos
 
Harry Potter
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Harry Potter
» Reagan Jenelle Potter

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Diverse :: Carti-
Mergi direct la: