Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Adyna Engel - Hello!!!

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Adyna Engel
Anul I



Numarul mesajelor : 3
Varsta : 28
Regat : Regatul Ingerilor
Data de inscriere : 13/04/2008

Adyna Engel - Hello!!! Empty
MesajSubiect: Adyna Engel - Hello!!!   Adyna Engel - Hello!!! Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 5:21 pm

Salut! Mie imi place sa fiu ``descoperita``. Adica sa las sa ma descopere altii, dar va voi sune cate ceva despre mine:

Nume real: Adina Pasca Georgeta
Porecla: Adinutza
Varsta / Data nasterii: 12 ani / 14.03.2008
Judet / Oras: Cluj / Cluj Napoca
Descriere fizica: Inalta [1,53], slabuta, par saten, pana la umeri, ochi caprui.
Descriere morala: Prietenoasa, intelegatoare, de gasca, petrecareata, "nebuna", uneori nepasatoare, singuratica, uneori romantica, cu simtul umorului...
Ii plac/e mult: Muzica, filmele de actiune / actiune-comedie / thriller, Harry Potter, fotbalul : X, sportul, Arctic Monkeys, Rupert Grint, computerul, messengerul, prietenele, distractia, petrecerile, serpii, un baiat [:X 8->]...
Ii displac/e: Handbalul, ora de biologie si franceza, echipa de fotbal Steaua [scuze ptr stelisti], scoala, prietenii falsi, plictiseala, suparaciosii, tocilarii/tocilarele...
Materii preferate: Sportul, muzica, desenul [un pic]
Filme preferate: Harry Potter [toate], Stapanul Inelelor [toate], Singur acasa 4, Dusmanul din ape etc.
Carti preferate: Harry Potter [toate], >Umbra, Cosmarul> de John Saul, Secretele fetelor...
Animale preferate: Cainii, pisicile, serpii.
Formatii / Cantareti preferati: Arctic Monkeys, Voltaj, Avril Lavigne, Rihanna, Justin Timbarlake, Puya, La Familia etc.
Melodii preferate: Fake tales of San Francisco, Brianstorm, When youre gone, Get over it, Si ce, Scrisoarea, Tot in familie, Ummbrella, Don`t stop the music, Cry me a river, Misca`te, etc.etc.
Baiatul perfect pt mine: Imperfect: inalt, bun la fotbal, blond, ochi albastrii/verzi, uneori romantic, cu cateva defecte, mai pe scurt: asemanator cu mine la descrierea morala.
Motto: Nu dispera cand greul vietii te apasa
Si nici nu plange dupa al tau destin,
Caci dupa chinuri, viata e frumoasa,
Cum dupa ploaie cerul e senin.

"Doua lucruri sunt infinite in lume: universul si prostia." - Albert Enstine ... Eu cred ca sunt 3: universul, prostia si iubirea.
Obiecte definitoare: Calul Troian, dracusor cu chip de inger, un sarpe ca un trandafir...


V`am dat destule indicii despre mine.
Sper sa ne cunoastem si mai bine. Very Happy
Sus In jos
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Adyna Engel - Hello!!! Empty
MesajSubiect: Re: Adyna Engel - Hello!!!   Adyna Engel - Hello!!! Icon_minitimeLun Apr 14, 2008 8:49 pm

Boon venit, Adyna :*
PS: ce;mi place Motto'ul tau :X:X
Sus In jos
 
Adyna Engel - Hello!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Adyna Engel

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Useri :: Membrii-
Mergi direct la: