Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Fisa de inscriere

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Helly
Admin
Helly


Numarul mesajelor : 52
Varsta : 33
Regat : Raegatul Demonilor
Data de inscriere : 13/04/2008

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere Icon_minitimeDum Apr 20, 2008 11:58 am

ca sa participati la cursul de Magie Neagra trebuie sa completati urmatoarea fisa:


Fisa RPG pentru elevi

Nume/Prenume:
Varsta:
An de studiu :
Statut de Sange si Regatul din care faceti parte:
Numele parintilor:
Ocupatia parintilor:
Cursul favorit:
Pasiuni/Teluri:
Abilitati speciale:
Decriere fizica:
Descriere morala:
Sus In jos
http://www.harry-potter.topic-board.com
Megaira
Anul I
Megaira


Numarul mesajelor : 22
Regat : Regatul Zeilor
Data de inscriere : 18/04/2008

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere Icon_minitimeMier Apr 23, 2008 10:24 am

Nume/Prenume: Roslana Algor
Varsta: 11 anishori
An de studiu : I
Statut de Sange si Regatul din care faceti parte: sange semipur, regatul Zeilor
Numele parintilor: Catherine si Peter Algor
Ocupatia parintilor:
Mama: vindecatoare
Tata: angajat la departamentul de cooperare magica internationala
Cursul favorit: Farmece
Pasiuni/Teluri:
Pasiuni: lectura, sahul
Teluri: sa fiu cea mai buna dintre cei mai buni
Abilitati speciale:
cam toat ce pot face zeiii, plus puterea de a-si schimba infatisarea, dar pe care inca nu o poate controla, deci nu o foloseste
Decriere fizica:
- par roscat, last de obicei pe spate
- ochi albastri, migdalati
- inaltime medie

Descriere morala:
Inca de mica, Roslana a fost un fel de fetita cu codite. S-a nascut intr-o familie de oameni non-magici, unde a trait timp de 4 ani. Familia ei naturala a rasfatat-o mereu, indeplinindu-i si cea mai mica dorinta. In ziua aniversarii celor 4 anisori ai ei, a fost rapita de familia ei actuala, o familie destul de rautacioasa de zei. Parintii ei s-au angajat in diferite locuri, dandu-se drept vrajitori. La varsta de 6 anisori parintii ei au reusit in farsit sa-i desopere partea sadica si rautacioasa. Puterea de magmetamorf a inceput sa se contureze la 8 ani, dar din moment ce nu stie sa o controleze, ii este interzis sa o folosesca. Acum, la 11 anisori are o personalitate schimbatoare, care reflecta sentimentul de tulburare pe care inca il mai simte, de la rapirea ei. Nesigura si ficoasa, gandindu-se ca poate fi iar rapita la fiecare pas pe care-l face, sadica si rautacioasa, urmand exemplul celor din regatul ei, rafatata si alintata, parintii ei zei adoptand comportamentul familiei naturale, si tratand-o ca pe o printesa.

OOC: deci, aici va posta to Megaira, dar cu puterea de magmetamorf ia infatisarea fetitei asteia, si vine si se prezinta cu o identitate, familie, istoric, si alte date de astea inventate.

Ginny Potter: Acum itzi schimbi si Regatul? Nu cred ca am precizat asta. Ori iti schimbi Regatul si in realitate, ori zici ca esti din Regatul Zeilor si inventezi o alta poveste..

HellRiderGirl: Scz,dar ti-am editat putin postul.Tu ti-ai facut descrierea ca fiind din regatul Zeilor.Din cate stiam nimeni nu are voie sa-si schimbe regatul cand are el chef.Poti sa participi la aceasta lectie fiind si din alt regat.Deci nu e nici o problema.
Sus In jos
Sanara
Anul I
Sanara


Numarul mesajelor : 60
Varsta : 38
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 25/01/2009

Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 5:07 pm

Nume/Prenume: Sharma Sanara
Varsta: 18 ani
An de studiu : Anul I
Statut de Sange si Regatul din care faceti parte: Sange pur, Regatul Zanelor
Numele parintilor: Gidash si Elvyne
Ocupatia parintilor: tata: vrajitor, mama: regina
Cursul favorit: Transfigurari
Pasiuni/Teluri: muzica
Abilitati speciale: pot controla cele 4 elemnte: foc, apa, aer si pamant, pot ingheta si fierbe orice obiect, pot face obiectele sa explodeze. Decriere fizica: inalta, 1,87 m, Satena, parul lung imi atinge umerii, ochi verzi ca smaraldul si o pereche de aripi ca de fluture, de culoare verzi iar marginile negre cu pete albe.
Descriere morala: Sunt o fata visatore, curioasa, ambitioasa, timida fata de oamenii simpli (incuiati), dar sociabila cu celelalte fiinte magice si vrajitori si am simtul umorului.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Fisa de inscriere Empty
MesajSubiect: Re: Fisa de inscriere   Fisa de inscriere Icon_minitime

Sus In jos
 
Fisa de inscriere
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Cristal School :: Magia Neagra-
Mergi direct la: