Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 intrebare

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Megaira
Anul I
Megaira


Numarul mesajelor : 22
Regat : Regatul Zeilor
Data de inscriere : 18/04/2008

intrebare Empty
MesajSubiect: intrebare   intrebare Icon_minitimeMar Apr 22, 2008 8:44 pm

am si eu o mica intrebare, este posibil ca personajul meu sa aiba o identitate falsa? Adica sa-si schimbe infatisarea prin niste vraji, si sa se prezinte cu al nume... (as vrea sa folosesc asta in scoala, si cand ma intalnesc cu unele persoane care nu-mi cunosc personajul...)
Sus In jos
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

intrebare Empty
MesajSubiect: Re: intrebare   intrebare Icon_minitimeMar Apr 22, 2008 10:40 pm

Adica sa fi magmetamorf, gresesc? Pey:
1. Nu ai nevoie de vraji Wink zici shi u k ai o ruda de'a nu stiu cata vrajitoare sh magmetamorf, iar tu ai mostenit acea putere trecand prin vreo 45192 generatii distaaanta.
2. Legat de nume, nu prea am inteles ce ai vrut sa spui. Orikum, nickul tau de pe forum ramane acelasi... nu il schimbi ala bala portocala din 10 in 10 minute. Iar userii clona sunt interzisi. Crede'ma, pot verifica foarte bene adresa IP.
Iar daca intrebarea ta era una de genu`: Pot in timpul postarii RPG sa pretind ca sunt altcineva, cu infatisarea si numele diferit? Sure, aste emrge Wink
Sus In jos
Megaira
Anul I
Megaira


Numarul mesajelor : 22
Regat : Regatul Zeilor
Data de inscriere : 18/04/2008

intrebare Empty
MesajSubiect: Re: intrebare   intrebare Icon_minitimeMar Apr 22, 2008 10:50 pm

pai, n-ai inteles prea bine, dar nici eu n-am formulat prea corect

merci de partea cu magmetamorful Smile

Si eu vroiam sa zic, ca personajul meu, este in primul rand adult, in al doilea rand are niste probleme, cu niste serpi care-i ies din par... si ma gandesc ca ar fi ciudat sa merg la scoala cu serpi iesindu-mi din cap -=))
eu ziceam ca in topicurile cu cei care nu-mi cunosc personajul, in care Megaira sa minta si sa spuna ca o cheama... mda, ma gandesc eu mai tarziu la un nume. Iar numele de user, nu-s nebuna sa-l schimb acum =))
cat despre colone, stiu totul despre Ip-uri si chestii de astea, am si eu un forumel Very Happy

iar intrebarea care ai presupus-o tu, da cam asta vroiam sa zic, acum am vazut-o

merci mult de tot :-*
Sus In jos
Continut sponsorizat





intrebare Empty
MesajSubiect: Re: intrebare   intrebare Icon_minitime

Sus In jos
 
intrebare
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Welcome! :: Biroul adminilor-
Mergi direct la: