Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Kawaaiiiii ___!!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Make-aWish
Anul I
Make-aWish


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 16/03/2008

Kawaaiiiii ___!! Empty
MesajSubiect: Kawaaiiiii ___!!   Kawaaiiiii ___!! Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 3:21 pm

Hey !
Eu sunt Lenny , locuiesc in Blaj judetul Alba. Ador muzica si ascult in general Rock si Punk dar se mai strecoara si cate o melodie hip hop rapp sau wtv. orice in afara de manele. Urasc manelele si manelistii care te fac in toate felurile doar pentru ca nu esti ca ei. Am o personalitate ciudata , cateodata te iubesc cateodata te urasc.. nici eu nu stiu. Nu pot sa stau suparata pe cineva mai mult de 3 zile .. maxim. Imi place sa scriu fan-fiction si am un forum pe tema asta .. cine il vrea ask me. Trupa mea preferata e KoRn .. dar ascult si multe altele .. do'h ^___^
Daca mai vreti sa stiti ceva nu ma intrebati pe mine , intrebati-mi prietenii xD
Sus In jos
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Kawaaiiiii ___!! Empty
MesajSubiect: Re: Kawaaiiiii ___!!   Kawaaiiiii ___!! Icon_minitimeDum Mar 16, 2008 7:55 pm

Si eu urasc manelele... nici muzica populara nu o prea inghit. Dar macar ea e mai suportabila decat maneaua.
A.. am uitat sa zic XD salut shi bun venit pe forum :*
Sus In jos
Michiyo Saruwatari
Anul I
Michiyo Saruwatari


Numarul mesajelor : 36
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 13/04/2008

Kawaaiiiii ___!! Empty
MesajSubiect: Re: Kawaaiiiii ___!!   Kawaaiiiii ___!! Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 3:38 pm

buna,Lenny ^_^ !Suntem vecine de orase Very Happy
Sper sa fii activa si sa ne imprietenim cheers !
Sus In jos
http://www.new-celebrites-x.piczo.com
Continut sponsorizat





Kawaaiiiii ___!! Empty
MesajSubiect: Re: Kawaaiiiii ___!!   Kawaaiiiii ___!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Kawaaiiiii ___!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Useri :: Membrii-
Mergi direct la: