Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 CD-ul Magic

In jos 
AutorMesaj
Sanara
Anul I
Sanara


Numarul mesajelor : 60
Varsta : 38
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 25/01/2009

CD-ul Magic Empty
MesajSubiect: CD-ul Magic   CD-ul Magic Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 8:31 pm

Era o zi ploioasa afara. Toate zanele erau in camerele lor. Pe asa vrem nu indrazneau nici animalele sa stea afara. Eu ma plictiseam singura in camera mea. Pana acum nu se aratase nici o zana dornica sa imi fie colega de camera. Imi amintesc ca ieri fusesem in piata de unde imi cumparasem de la un strain dubios, un CD cu un joc pecalculator. Insa acel joc trebuia neaparat jucat in 2. CD-ul nu avea nici o inscriptie pe el cu titlul jocului sau altceva. Nici macar o sigla, ceea ce insemna ca era o simpla copie a jocului, facuta de acel cineva. CD-ul era la fel pe ambele parti. aceeasi parte a argintie/luminata. Nu stiam nici pe ce parte sa il introduc in PC. Acel vanzator imi spusese doar ca jocul se numeste Tenebrele Iadului, un joc nou aparut. Imi amintesc ca pana sa il intreb cum se joaca acel joc, disparuse. Tocmai cand ma uitam la CD, pe usa intra...
Sus In jos
 
CD-ul Magic
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» The Magic Room
» Magic Citty - puncte & bani

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Regatul Zanelor :: Dormitoarele Zanelor-
Mergi direct la: