Magic World
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Magic World

Intra intr'o lume fantastica, plina de magie. Lasa realitatea deoparte. Anuleaza timpul si zboara...
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc

In jos 
4 participan?i
AutorMesaj
Sylvie Cecil
Anul I
Sylvie Cecil


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Regat : Regatul Vrajitorilor
Data de inscriere : 17/03/2008

Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Empty
MesajSubiect: Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc   Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Icon_minitimeLun Mar 17, 2008 11:54 pm

Hy, is me!!!Cred k moolti de pe acest forum ma cunosc, sunt eu Alina am 13 ani, sunt din BUC "iubesc" sc la nebunie, asi fi iubit-o dak nu ar fi venit profi la ora.Imi place sa rad cu colegii mei copaci(cum le zik eu) si cu galuscutza mea(my siz) de moolte lucriri tampite si banane pardon banale(ma gandeam la o fata ana-banana)
Dci vreau sa zik k fiecare din cls are cate o porecla de animal sau de mancare, dci o sa vi-l zik pe al meu aja k nu radeti: cefuzta de pork sau supita de puiutz, porecla data de my best friend, chiar dak nu toata lumea in zice aja!!!IN fine gta cu moolta vorbarie, cred k asta e boala copilariei mele(vb prea moolt) Sad


Ultima editare efectuata de catre bein' Crazy needs Talent in Vin Feb 13, 2009 11:22 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc   Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 5:57 pm

Boon venit, supitza Smile) ah, srry, nu mam putut abtine XD
Happy Posting and.. dak nu apuc sa postez la desenele tale, itzi spun de acum k sunt suuper :X:X
Sus In jos
In Your Mind
Anul I



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 14/03/2008

Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc   Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 9:58 pm

Welcome! Speram sa iti placa aici si sa postezi cu placere. Smile
Another "Welcome"! :*
Sus In jos
Sylvie Cecil
Anul I
Sylvie Cecil


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Regat : Regatul Vrajitorilor
Data de inscriere : 17/03/2008

Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc   Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Icon_minitimeMar Mar 18, 2008 10:15 pm

Dci ma jignesti nu ma cheama supitza ci colega mea de banga imi zice supitza de puisor sau cefutza de porculetz!!!Si app ms

Edit by Ginny: Uh.. scuze Sad nu credeam k o sa te superi... [Edit later: posturi unite..]

bein' Crazy needs Talent: am zis-o in gluma!!!
Sus In jos
Michiyo Saruwatari
Anul I
Michiyo Saruwatari


Numarul mesajelor : 36
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 13/04/2008

Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc   Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Icon_minitimeDum Apr 13, 2008 3:40 pm

Buna,Alina ^_^ !sper sa fi activa,sa postezi mult si sa ne imprietenim!
Sus In jos
http://www.new-celebrites-x.piczo.com
Sylvie Cecil
Anul I
Sylvie Cecil


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Regat : Regatul Vrajitorilor
Data de inscriere : 17/03/2008

Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc   Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 10:30 pm

am revenit Twisted Evil
Sus In jos
Ginny Icespider
Admin
Ginny Icespider


Numarul mesajelor : 113
Varsta : 28
Locatie : Ma gasitzi in frigider [ raftul XXX , langa oala cu ciorba ]
Dorinta Suprema : Sa aiba succes Hahalin SRL
Declaratie : It's smecsi to be a nenorocire!!
Regat : Regatul Zanelor
Data de inscriere : 14/03/2008

Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc   Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 10:40 pm

Bine ai revenit:X

Iti multumesc din suflet:X
Sus In jos
Sylvie Cecil
Anul I
Sylvie Cecil


Numarul mesajelor : 7
Varsta : 29
Regat : Regatul Vrajitorilor
Data de inscriere : 17/03/2008

Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc   Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 11:22 pm

pentru inceput o sa iincerc sa postez...si sa-mi schimb titlul topicului si numele cred
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Empty
MesajSubiect: Re: Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc   Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc Icon_minitime

Sus In jos
 
Pentru ca pot, pentru ca vreau si pentru ca te iubesc
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» O pacaleala pentru 2 profesori.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Magic World :: Useri :: Membrii-
Mergi direct la: